Sinanoba evden eve nakliyat

Sinanoba, İstanbul ilinin güney-batısında yer alan Büyükçekmece ilçesine bağlı Batıköy mahallesinde bulunan bir uydu kenttir.
Kentin alt ve üstyapı çalışmaları Tekfen inşaat tarafından yapılmıştır. Emlak Bankası-Toki-Kiptaş vb. konutların ağırlıkta olduğu uydu kentte 3215 konut, 147 villa ve 4 alışveriş merkezi bulunmaktadır, ve 1998 yılında tamamlanmıştır. Sinanoba Mimaroba ile birlikte Büyükçekmece’nin Batıköy mahallesinde yer almaktadır. İçerisinde bütün sosyal donatılara, alt yapı ve üst yapıya sahip olan Uydukentin, 3 tarafı Marmara deniziyle çevrilidir. Türkiye’nin en büyük yeşil yaşam parkı 255000 metrekare ile bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca Büyükçekmece deve bağırtan yokuşu diye tabir ettiğimiz rampadan inerken gözüken ve yarımada konumunda olan Sinanoba yarımadanın en uç kısmında yer almaktadır. Mimaroba ile birlikte Mimarsinan Belde Belediyesine bağlı iken 2008 de kanun değişikliğiyle beraber Batıköy Mahallesi olarak Büyükçekmece Belediyesi’ne bağlandılar.

Firmamız sinanoba evden eve nakliyat ,taşımacılık, evden eve taşıma, nakliyat,evden eve nakliye, ev taşıma , ev nakliyesi, işyeri taşıma ve nakliyatı ofis nakliyesi, eşya depolama, evdeneve eşya taşıma, sinanoba nakliyat fiyatları konusunda müşterilerimize hizmet etmektedir.

Cevapla Bakalım

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>