Hakkımızda

KERVAN EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞ. İNŞ. EMLAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ

FİRMAMIZ KERVAN EVDEN EVE NAKLİYAT

- Kervan Evdeneve Nakliyat 1981 yilinda İstanbul Kartal da kurulmus olup, geniş araç filosu ve tecrübeli personelleri ile sehiriçi – şehirdışı, evden eve ve işyeri nakliyelerinde sigortalı ve güvenilir hizmet götürme anlayışından taviz vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma hayatında yerinir almıştır.

- Şirket olarak bu hizmet kolunda şoförlerimizde dahil olmak üzere tüm kadromuz servis içi hizmet eğitimi almışlardır.

- Su an da firmamiz gelişiminde büyük ilerlemeler göstermiş olup üstlendigi ise uygun araç ve kullandığı malzemelerde kaliteyi ve güvenliği yükseltmistir.

- Firmamiz siz müsterilerimize kaliteli, hizli ve güvenilir hizmet verme anlayisi ile son model araç filosu ile 24 saat dilediginiz zaman en kisa sürede size hizmet vermekten kivanç duyacaktir.

- Firmamiz müsterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hizli ve güvenilir bir sekilde üslendigi görevlerini basari ile yerine getirerek, sirketimiz bu günlere gelmis ve gene ayni tempo ve dikkatle çalismalarina devam etmekte.

Misyonumuz

Avrupa standartlarına uygun, Çağdaş kaliteli ve yüksek düzeyde ve eğitimli personellerle hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

• Müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak,
• Personellerimizin eğitimini arttırmak.

Vizyonumuz

• Müşteri Memnuniyeti
• Personellerimizin memnuniyeti.
• Gelişen Çağdaş Nakliyat Tekniklerini uygulamak
• Bilişim teknolojileri ile Müşteri İlişkilerini geliştirmek.

KERVAN NAKLİYAT 7/24- müşteri temsilcilerimiz hizmete hazırdır. 0532-6657036

HEDEFLERİMİZ

Özel eğitim almış personellerimizin eğitimlerini arttırarak koşulsuz
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.

Cevapla Bakalım

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>